جستجو

تاکید فرماندار شهرستان مهریز بر نظارت موثر بر ساخت و ساز ها

  • صفحه اصلی
  • تاکید فرماندار شهرستان مهریز بر نظارت موثر بر ساخت و ساز ها
1

فرماندار شهرستان مهریز برنظارت موثر بر روند ساخت و سازهای شهرستان تاکید و دستور لازم جهت تشکیل کارگروه هایی جهت تعامل بیشتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی در شهرستان و فرمانداری را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ دکتر « محمد دهقان» در دیدار با رئیس و اعضای دفتر نمایندگی شهرستان مهریز ضمن تشکر از تلاش های انجام شده در خصوص ساخت و ساز اصولی و مهندسی در شهرستان، خواستار تداوم همکاری دوجانبه بین فرمانداری و نظام مهندسی شد.

مدیر دفتر نمایندگی شهرستان مهریز نیز در اين ديدار با اشاره به مشكلات و موانع پيش رو در صدور پروانه ساختمانی گفت: علی رغم فعالیت های انجام شده همچنان صدور پروانه ساخت در شهرستان به نسبت ساخت و ساز های در حال انجام مطلوب نیست.

مهندس «سید رضا محسن الحسینی» افزود: ساخت و ساز اصولي در شهر نيازمند فرهنگ سازي و همكاري تمامي ارگان هاي مرتبط مي باشد که مساعدت عالی ترین مقام اجرایی شهرستان را می طلبد.

درابتدای این جلسه اعضای دفتر نظام مهندسی با تبریک انتصاب دکتر بعنوان فرماندار جوان شهرستان مهریز،گزارش از اقدامات انجام دفتر نمایندگی نظام مهندسی مهریز را ارائه نمودند.

شهرستان‌