جستجو

بررسی موانع و مشکلات صدور پروانه های ساختمانی در شهرستان مروست

  • صفحه اصلی
  • بررسی موانع و مشکلات صدور پروانه های ساختمانی در شهرستان مروست
1

در نشستی با حضور مدیر هماهنگی دفاتر نمایندگی شهرستان های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، شهردار و اعضای شورای شهر مروست، موانع و مشکلات صدور پروانه های ساختمانی در این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مهندس« محسن دهقان» در این نشست با اشاره به ساخت و ساز بدون پروانه های و صدور پروانه برای زمین های قولنامه ای در این شهرستان اظهار کرد: برای رفع این مشکلات آماده همکاری و تعامل با شهرداری و شورای شهر مروست هستیم.

در ادامه جلسه مهندس «محسن ستوده» مدیر دفتر نمایندگی شهرستان خاتم نیز با اشاره به شناخت و تجربه کافی شهردار مروست در حل مشکلات این حوزه تاکید کرد: نظارت مضاعف شهرداری در حیطه ساخت و ساز های شهری امری ضروری است که در این مسیر سازمان نظام مهندسی می تواند نقش همراه و تسهیل گر را برای شهرداری ایفا کند تا شهر مروست به سمت ساخت و سازهای کیفی حرکت کند.

در پایان این نشست نیز «حجت فلاحتی» شهردار مروست نیز موضوع ساخت و ساز های شهری را موضوع مهم و قابل توجه در بحث های شهرداری دانست و اظهار امیدواری کرد تا با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان در این مسیر مشکلات گذشته رفع و اقدامات مطلوبی انجام شود.

گفتنی است در این جلسه هریک از حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

شهرستان‌