جستجو

امکان سنجی راه اندازی دفتر نمایندگی شهرستان مروست

  • صفحه اصلی
  • امکان سنجی راه اندازی دفتر نمایندگی شهرستان مروست
1

مدیر هماهنگی دفاتر نمایندگی شهرستان های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در دیدار با سرپرست فرمانداری، شهردار و اعضای شورای شهر مروست، شرایط راه اندازی دفتر نمایندگی این شهرستان را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مهندس «محسن دهقان» در دیدار با سرپرست فرمانداری به تشریح جایگاه و اهمیت سازمان نظام مهندسی ساختمان پرداخت و اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت و تعامل مسئولین ارشد شهرستان توجه ویژه ای به امر و ساخت و ساز در این شهرستانصورت گیرد تا شاهد رشد مطلوبی در زمینه صدور پروانه های ساختمانی باشیم.

وی با بیان اینکه ساخت و ساز با پروانه موجب کیفی سازی ساختمان ها در شهر جدید مروست خواهد شد، افزود: این سازمان آمادگی دارد تا ظرفیت مهندسی را در شهرستان مروست فعال کند و در بهبود کیفیت ساخت و ساز و جلوگیری از ساخت های بدون پروانه مشارکت داشته باشد.

در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان مروست نیز با اشاره به ضرورت فعالیت سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان مروست، گفت: لازم است تا ضمن تقویت سازمان نظام مهندسی در شهرستان از حضور افراد ذیصلاح در نظارت پروژه های عمرانی و ساخت و سازها استفاده کرد تا این سازمان نظارتی به وظایف خود به نحو احسن عمل نماید.

مهندس «جواد دانشور مروستی» در خصوص استقرار دفتر نظام مهندسی در شهرستان مروست افزود: با توجه به بعد مسافت این شهرستان به مرکز استان و شهرستان های همجوار، هماهنگی های لازم صورت گیرد تا بتوان از ظرفیت کامل این سازمان استفاده کرد و نظارت و ساماندهی ساخت و سازها در شهرستان با دقت و پیگیری بیشتری ادامه یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان مروست ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های این سازمان، خواستار تداوم همکاری دوجانبه بین شهرداری و سازمان نظام مهندسی با موضوعیت نظارت بیشتر بر روند ساخت و ساز شد.

گفتنی است در این نشست شهردار، شورای شهر مروست و مدیر دفتر نمایندگی شهرستان خاتم نیز حضور داشتند.

شهرستان‌