جستجو

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون حرفه ای شهریور و مهرماه 99

  • صفحه اصلی
  • قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون حرفه ای شهریور و مهرماه 99
1
  1. نظر به موافقت مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و با توحه به شرایط حاکم بر جامعه جهت مساعدت برای مهندسینی که در آزمون شرکت نموده و نمره ایشان کمتر از حدنصاب قبولی می باشد (حداکثر2نمره)شرایط ویژه ای به شرح ذیل باگذراندن دوره های آموزشی جهت جبران کسری نمره در نظر گرفته شده است:
  2. شرکت‏کنندگان رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسأت‌برقی (نظارت و طراحی)، تأسیسات‌مکانیکی (نظارت و طراحی) ، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک که نمره آن‏ها در آزمون مهرماه 99 حداکثر 2 نمره کمتر از حدنصاب اعلام شده باشد (نمرات 48 و 49)، بازاء هر یک نمره کسری در صورت شرکت در یک دوره آموزشی مصوب شیوه‏نامه صدور، تمدید و ارتقاء پایه مهندسی و قبولی در آزمون پایان دوره و اخذ گواهینامه تا پایان اسفندماه 1400 قبول آزمون مهرماه 99 محسوب می‏شوند. (تاریخ گواهینامه دوره آموزشی صادره باید قبل از تاریخ 1401/01/01باشد)
  3. در صورتی که شرکت‌کنندگان آزمون در صلاحیت‌های مختلف شامل محاسبات یا طراحی، نظارت و اجرا مشمول این دستورالعمل شده باشد، دوره‌های آموزشی گذرانده شده در هر صلاحیت باید متمایز از دوره‌های آموزشی صلاحیت دیگر ‌باشد.
  4. برای رشته‌های معماری(اجرا) و عمران(اجرا) دوره‌های آموزشی موضوع این دستورالعمل علاوه بر دوره‌های آموزشی ورود به حرفه صلاحیت اجرا (76 ساعته و دوره HSE) می‌باشد. 
  5. لازم است لیست اسامی شرکت‌کنندگان مشمول این دستورالعمل که در دوره‌های آموزشی و آزمون پایان دوره آن در مهلت زمانی مقرر (تا پایان اسفندماه 1400) شرکت نموده‌اند، جهت درج در بانک اطلاعات آزمون‌ها در پایان هر فصل از سوی اداره کل استان به این دفتر ارسال گردد تا پس از بررسی و صدور تائیدیه ملاک صدور پروانه اشتغال به کار قرار گیرد. بدیهی است در صورت عدم ارسال لیست اسامی و درج در بانک اطلاعات آزمون‌ها، و متعاقباً عدم صدور تائیدیه از سوی دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان صدور پروانه اشتغال به کار امکانپذیر نمی‌باشد.
  6. اين دستورالعمل صرفاً مربوط به آزمون مهرماه 99 بوده و قابل تعمیم به آزمون‌هاي دارای اعتبار قبل و آزمون‏های دوره‌هاي آتي نخواهد بود و آن دسته از شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌اند و مشمول این دستورالعمل نمی‌باشند می‏بایست در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.
  7. دوره‌های آموزشی موضوع این دستورالعمل همان دوره‌های آموزشی ارتقاء پایه سه به دو موضوع بخشنامه‌های شماره 49579/420 مورخ 88/09/29 و شماره 90/420/104386 مورخ 90/12/09می‌باشد. رشته نقشه‌برداری دوره‌های دو به یک ملاک عمل می‌باشد و برای رشته ترافیک دوره‌های آموزشی مورد نظر توسط این دفتر اعلام خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام به واحد آموزش سازمان مراجعه فرماييد.
تلفن تماس 36261447 و 36261448