جستجو

توضیحات روابط عمومی سازمان در خصوص برنامه های هفته مهندسی و روز مهندس

  • صفحه اصلی
  • توضیحات روابط عمومی سازمان در خصوص برنامه های هفته مهندسی و روز مهندس
1

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اعلام توضیحاتی شرایط و نحوه برگزاری برنامه های هفته مهندسی و روز مهندس را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در شرح این توضیحات آمده است:
با توجه به طرح سوالاتی در خصوص کیفیت برنامه ریزی نحوه برگزاری مراسم های هفته مهندس به استحضار میرساند با اخذ مجوز کتبی از ستاد استانی کرونا و هماهنگی با مرکز بهداشت شهرستان یزد و رعایت پروتکل های بهداشتی، با توجه به محدودیت های تعدادی که اعلام شده بود  مراسم روز مهندس صرفا با دعوت از کلیه اعضای کمیسیون های تخصصی و مدیران و مسئولین سازمان و 25 نفر از مهندسین برگزیده اخلاق مهندسی که توسط کمیسیون اخلاق حرفه ای شناسایی و به تائید هیئت مدیره محترم سازمان رسیده بودند و  مسئولین ارشد ادارات مرتبط برگزار گردید. و با پخش زنده مراسم از طریق سایت و فضای مجازی امکان حضور کلیه مهندسان در مراسم عملیاتی گردید.
مراسم مصاحبه مطبوعاتی رئیس سازمان در محل خانه مهندس و در فضای باز و با دعوت از کلیه خبرنگاران رسانه های کاغذی و مجازی برگزار گردید و مراسم دوچرخه سواری به مناسبت روز مهندس نیز با دعوت همگانی از کلیه مهندسین با خانواده های آنان و با همکاری شهرداری یزد و کمیته ورزشهای همگانی برگزار گردید. 
ضمنا سازمان با اجرای طرح خرید روزنه به مناسبت روز مهندس، هدایایی را به کلیه مهندسان با پروانه و بدون پروانه اختصاص داد که انشاءا... مورد قبول و توجه همکاران محترم رسیده باشد. 
از درگاه خداوند متعال استعانت می طلبیم با رفع بلای ویروس کرونا دوباره مجال برگزاری جلسات هم اندیشی با شکوه گروهی با دعوت از همه مهندسان را برای ما فراهم نماید