جستجو

بارگذاری بیش از 1000 پروژه در سامانه ارجاع نظارت از ابتدای راه اندازی

  • صفحه اصلی
  • بارگذاری بیش از 1000 پروژه در سامانه ارجاع نظارت از ابتدای راه اندازی
1

مدیر آموزش، برنامه ریزی و سیستم های سازمان نظام مهندسی استان یزد از بارگذاری بیش از 1000 پروژه در سامانه ارجاع نظارت از ابتدای راه اندازی تا کنون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مرتضی خانی با بیان اینکه سامانه ارجاع نظارت از خرداد ماه سال جاری با هدف اجرای شفافیت و عدالت کار خود را شروع کرده است، اظهار داشت: تاکنون 1002 پروژه در قالب گروه های مختلف ساختمانی در سامانه ارجاع نظارت بارگذاری شده است.
وی با اشاره به اینکه 426 پروژه مرتبط با گروه ساختمانی «الف» بوده است، افزود: 508 پروژه در گروه «ب» و 55 پروژه در گروه «ج» و 13 پروژه در گروه ساختمانی «د» در سامانه ارجاع نظارت بارگذاری شده که مهندسان عضو  سازمان که دارای امتیاز، ظرفیت و صلاحیت بوده اند نسبت به انتخاب این پروژه ها اقدام کرده اند.
مدیر آموزش برنامه ریزی و سیستم های سازمان نظام مهندسی استان یزد در بخش دیگری از سخنانش با  اشاره به اینکه با بهره برداری مرحله ای از سامانه یکپارچه نظام مهندسی ساختمان استان یزد (سینا)، شفافیت، دقت و سرعت در برنامه های سازمان نهادینه می شود، تاکید کرد: درحال حاضر سایت سازمان خدماتی از قبیل عضویت در سازمان و تمدید پروانه را در قالب سامانه سینا به مهندسین ارائه می کند.
خانی خاطرنشان کرد: این سامانه که از دقت، امنیت و سرعت خوبی برخوردار است به همه بخش های عضویت توجه نموده و همه نیازهای کاربر را براحتی پوشش می دهد.