جستجو

پیام رئیس سازمان به مناسبت روز مهندس

  • صفحه اصلی
  • پیام رئیس سازمان به مناسبت روز مهندس
1

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی، 5 اسفندماه روز مهندس را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ متن کامل پیام «علی اصغر زحمتکش» به این شرح است:
به نام سازنده هستی
پنجم اسفند سالروز تولد خواجه نصیر الدین طوسی دانشمند برجسته ایرانی فرصتی است که به مهندسان این مرزم و بوم یادآوری کند که نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روزمره زندگی بشر همواره و در تمام اعصار و زمان ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و اثبات نماید که جایگاه والا و علمی مهندسین تا چه اندازه شایسته احترام است.
مهندسان به عنوان سرمایه های بی بدیل ایران اسلامی نقش شگرفی در توسعه، پیشرفت و آبادانی این مرز و بوم ایفا می کنند و شایسته پاسداشت هستند چراکه همواره در مسیر خدمت به جامعه قدم برداشته و یاریگر عموم مردم بوده اند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد بر خود می بالد که امروز بالغ بر هفت هزار نفر از مهندسان را به عنوان اعضای خانواده خود دارد و تلاش می کند تا در راستای رسالت های خود زمینه بهبود و ارتقا جایگاه شغلی مهندسان و رفاه خانواده های آنان را به عنوان پشتوانه هایی عظیم و توانمند فراهم سازد.
هیات مدیره دوره هشتم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در همین راستا تمام تلاش و ابتکار عمل خود را به کار گرفته تا این مهم اجرایی شود و در فرصت باقی مانده از این دوره نیز تلاش خواهد کرد تا اقدامات اصلاحی را به سر انجام و منزل مقصود برساند.
اینجانب و اعضای محترم هیات مدیره سازمان فرصت را غنیمت شمرده، پنجم اسفند(روزمهندس) را به مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تبریک گفته، تعالی روز افزون شما را در عرصه های ملی و بین المللی را آرزو می کنیم.