جستجو

به منظور ارائه خدمات بهتر؛ ساختار واحد خدمات مهندسی تغییر می کند

  • صفحه اصلی
  • به منظور ارائه خدمات بهتر؛ ساختار واحد خدمات مهندسی تغییر می کند
1

جلسه کمیسیون سیاست گذاری خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار شد و مصوب گردید ساختار این واحد به منظور ارتقاء کیفیت خدمات تغییراتی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در این جلسه بر تغییر ساختار واحد خدمات مهندسی در جهت ارتقاء خدمات منظم‌تر، سریع‌تر و با کیفیت تر تاکید و مقرر گردید بررسی‌های لازم در جهت این خصوص انجام و پیشنهادات به کمیسیون سیاستگذاری ارائه گردد.

سپس مقرر شد مسئول خدمات مهندسی سازمان نسبت به اجرایی شدن انتخاب طراح در زمان عقد قرارداد در دفاتر مهندسی طراحی و کسرظرفیت طراح، حذف امضای ناظرین از نقشه ها و همزمانی فرآیند بررسی نقش ها با ارجاع نظارت را پیگیری نماید.

در این جلسه به موضوع اجرایی شدن سامانه ارجاع نظارت در شهرستان ها پرداخته شد و مقرر شد در صورت اعلام نیاز به مهندس ناظر در شهرستان‌ها این موضوع در قالب درخواست به سازمان استان اعلام و سازمان بر اساس آن طی فراخوانی نسبت به تامین مهندسین ناظر اقدام نماید. بر این اساس افرادی که در فراخوان انتخاب می‌شوند با مصوبه هیئت مدیره نسبت به قبول مسئولیت نظارت شهرستان هایی که با کمبود ناظر مواجه هستند اقدام خواهند کرد.

 در این جلسه مقرر شد پرونده های صنعتی، بنیاد مسکن، دهیاری ها، خارج از حریم ها و ... به صورت جدی پیگیری شود و بر همین اساس مهندس معتمدراد به عنوان مسئول پیگیری انتخاب گردید.