جستجو

بخش عضویت سامانه سینا در نظام مهندسی ساختمان یزد راه اندازی شد

  • صفحه اصلی
  • بخش عضویت سامانه سینا در نظام مهندسی ساختمان یزد راه اندازی شد
1

مديرآموزش، برنامه ريزي و سيستم های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از راه اندازی بخش عضویت سامانه سینا به نشانی Sina.yazdnezam.ir در این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مرتضی خانی با اشاره به اینکه با بهره برداری مرحله ای از سامانه یکپارچه نظام مهندسی ساختمان استان یزد (سینا)، شفافیت، دقت و سرعت در برنامه های سازمان نهادینه می شود، اظهار کرد: درحال حاضر سایت سازمان خدماتی از قبیل عضویت در سازمان و تمدید پروانه را در قالب سامانه سینا به مهندسین ارائه می کند.

مديرآموزش، برنامه ريزي و سيستم های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد افزود: این سامانه که از دقت، امنیت و سرعت خوبی برخوردار است به همه بخش های عضویت توجه نموده و همه نیازهای کاربر را براحتی پوشش می دهد

وی در تشریح نحوه عملکرد این سامانه تاکید کرد: در گام اول فايل اسكن شده مدارك فردي شامل شناسنامه، كارت ملي، عكس، مدارك تحصيلي در سامانه بارگذاری می شود و با وارد کردن کدملی همه اطلاعات هویتی متقاضی از طریق سامانه سیتاد در اختیار سازمان قرار می گیرد.

خانی تصریح کرد: در فرم ثبت نام، پرداخت از طریق اینترنت قابل انجام است و از کلیه پرداخت های وجه نقدي و تهيه فيش بانكي برای عضويت جلوگیری شده است.

وی با بیان اینکه امکان انتقال عضویت از سایر سازمان های نظام مهندسي ساختمان بدون مراجعه حضوری به سازمان، از طریق بارگزاری نامه انتقالی در سامانه میسر است، خاطرنشان کرد: پس از تکمیل این فرایند کارت عضویت از طریق پست به محل سکونت متقاضی ارسال می گردد و متقاضی عضویت نیازی به مراجعه حضوری به سازمان نخواهد داشت.