جستجو

دعوت از صاحب نظران  و مهندسان عضو سازمان برای مشارکت در انتخاب عناوین ویژه نامه های فصلنامه گنجینه یزد 

  • صفحه اصلی
  • دعوت از صاحب نظران  و مهندسان عضو سازمان برای مشارکت در انتخاب عناوین ویژه نامه های فصلنامه گنجینه یزد 
نظرسنجی

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، به اطلاع مهندسان عضو سازمان و دیگر علاقه مندان به دریافت و مطالعه فصلنامه گنجینه یزد می رساند، این نشریه که از بدو انتشار تا به حال ۵۲ شماره از آن در اختیار شما قرار گرفته است، در مرحله نوین تحت نظر هیئت مدیره دوره هشتم، به صورت موضوعی تدوین و منتشر می‌شود .
براین اساس، تا به حال، سه شماره از فصلنامه به ترتیب  و به صورت اختصاصی و مجزا ، به موضوعات: معماری، انرژی و سازمان هوشمند پرداخته است که شماره اخیر آن ویژه تابستان ۱۳۹۹ مشتمل بر مسائل مربوط به فناوری و نوآوری در سازمان نظام مهندسی ساختمان و تبیین اهداف و برنامه های واحدهای برنامه‌ریزی و آموزش این سازمان بوده و هم اکنون این مجله در حال توزیع است .
طبیعی است آنچه از یک فصلنامه تخصصی همانند گنجینه‌ یزد، مورد انتظار است علاوه بر انعکاس اهداف و برنامه‌ها و عملکرد کلی سازمان در زمینه‌های مختلف، پرداختن به مسائل تخصصی و طرح و بحث دیدگاه‌های کارشناسی و علمی و فنی صاحب نظران این حوزه است تا خواننده از آخرین یافته‌های فنی تخصصی در سطوح استانی، کشوری و بین المللی مطلع گردد و به موازات آن، به پاسخ سوالات و ابهامات در عرصه‌های مرتبط با رشته تخصصی خود دست یابد.
 در همین ارتباط برای شماره جدید و در دست تدوین مجله گنجینه، عنوان "فناوری های نوین ساخت و ساز" برگزیده شده که می تواند شامل تازه‌ترین نوآوری‌ها در امور ساخت و ساز به ویژه در رشته‌های تخصصی عمران، معماری ، تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان ها باشد.
ذیل این عنوان، ما درصدد هستیم تا ضمن معرفی ویژگی‌ ساختمان‌های نسل پنجم و ششم در سطح جهان و تبیین نوآوری‌های انجام شدنی در ساختمان های هوشمند و ساختمان های سبز، به معرفی روش‌ها و فناوری‌های قابل بکارگیری در صنعت ساختمان،  بپردازیم معرفی تجهیزات،  روشها، مصالح و طرح‌های منطبق بر فناوری‌های نوین در کشور و به ویژه در استان یزد و الزامات و تسهیلات مورد نظر برای صنعتی سازی، و مزید بر آنها، شناسایی و معرفی ساختمان های خاص با ویژگی های یاد شده، مورد توجه ویژه است.
 ما به یاری خدا قصد داریم محتوای گنجینه را به گونه‌ای تدوین کنیم که هر صفحه و هر عنوان از مطالب آن،  نمایشگر توانمندی ها و برتری ها و شکوفایی هنر و فن و تخصص و علوم ضمنی مطرح در صنعت ساختمان استان یزد و الگویی برای سایرین باشد.
 در این ارتباط، از همه صاحب نظران و کارشناسان و متخصصان عضو سازمان و دیگر نخبگان این عرصه برای مشارکت در تولید محتوای این فصلنامه تخصصی، دعوت می کنیم. 
لذا خواهشمندیم شما مهندسان محترم  به ویژه علاقه مندان فصلنامه گنجینه یزد، به پرسش‌ها پاسخ داده و ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

خواهشمندیم همواره نقطه نظرات خود را در مورد فصلنامه، به دبیرخانه گنجینه‌ یزد، مستقر در روابط عمومی سازمان اعلام فرمایید تا با مشارکت تخصصی و دلسوزانه شما بتوانیم نشریه را با محتوای غنی و ماندگار و شایسته خانواده فرهیخته سازمان، چاپ و منتشر کنیم.

امور اجرایی فصلنامه گنجینه یزد

 

لينك نظرسنجي