جستجو

کمیته برنامه ریزی خانه مهندس تشکیل شد

  • صفحه اصلی
  • کمیته برنامه ریزی خانه مهندس تشکیل شد
خانه مهندس

کمیته برنامه ریزی خانه مهندس به منظور بررسی اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اقدام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ رئیس سازمان در این نشست با اشاره به ظرفیت های خانه مهندس گفت: لازم است از ظرفیت ها و تعاملات بیرونی سازمان به نفع خانه مهندس بهربرداری شود.

«علی اصغر زحمتکش» با اشاره به اینکه خانه مهندس محلی برای گفتگو، تعامل و تفریح مهندسین است، افزود: مهندسین عضو سازمان ایده های خود را در رابطه با نحوه بهره برداری این ساختمان در اختیار روابط عمومی قرار دهند تا با همفکری یکدیگر زیرساخت ها و برنامه ریزی ها تکمیل شود.

در ادامه این جلسه مشاور سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز گفت: ضرورت دارد تا مجموعه ای از ایده های نو و خلاقانه در خانه مهندسی استقرار یابد و هر خدمت و ایده ای که بیش از سایرین مورد حمایت و مشارکت مهندسین قرار گرفت، تقویت و گسترش پیدا کند.

«مهدی سالاری» با بیان اینکه امکان استقرار انجمن های مرتبط با سازمان در این محل وجود دارد، افزود: ظرفیت های فرهنگی، رفاهی و علمی این مجموعه کمک خواهد کرد تا تعامل و ارتباط انجمن ها با سازمان تقویت شود.

مدیر آموزش، برنامه ریزی و سیستم های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز در این جلسه استفاده از تجربیات سایر استان ها در ارائه خدمات مشابه به مهندسین را خواستار شد و بر ضرورت توجه به اقدامات فرهنگی در خانه مهندس تاکید کرد.

«مرتضی خانی» عنوان کرد: مطلوب است رویداد های مرتبط با سازمان به خانه مهندس منتقل تا ضمن استفاد ظرفیت موجود، این محل نیز به مهندسین معرفی شود.

در ابتدای این جلسه نیز مسئول خانه مهندس ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این محل گفت: ساماندهی اقدامات انجام شده در خانه مهندس مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد .

«امید علیمی» با بیان اینکه برنامه های پیشنهادی خانه مهندس در قالب سه محور علمی، رفاهی و فرهنگی و هنری طبقه بندی شده است، افزود: برگزاری نمایشگاه ها و گالری های مرتبط با صنعت ساختمان، ارائه خدماتی پذیرای از قبیل کافی شاپ و رستوران، برگزاری جلسات فرهنگی هنری متنوع، برگزاری جلسات کاری و رسمی و ... بخش مهمی از این برنامه ها است.