جستجو

پیاده سازی و عملیاتی شدن سامانه سینا، مهمترین دستاورد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  • صفحه اصلی
  • پیاده سازی و عملیاتی شدن سامانه سینا، مهمترین دستاورد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد
دکتر خانی

مدیر آموزش، برنامه ریزی و سیستم های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد پیاده سازی و عملیاتی کردن سامانه‌ یکپارچه جامع الکترونیک خدمات سازمانی "سینا" را مهمترین دستاورد سازمان در این حوزه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، مرتضی خانی "معماری سازمانی" را به عنوان روشی موثر در همسو کردن اهداف راهبردی سازمان و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و افزود: تدوین استراتژی های سازمان با شعار "سازمان و ساختار هوشمند" برای سال جاری در دستور کار  قرار گرفته است.

 وی تصریح کرد: افزایش رضایت ذینفعان به‌خصوص مالکین و مراجعین به سازمان و تسهیل در ارائه خدمات مناسب به اعضای سازمان با رویکرد خدمات مهندسی، از اولویت های برنامه ریزی این سازمان است.

مدیر آموزش، برنامه ریزی و سیستم های سازمان با بیان اینکه مبادله تجربیات با سایر سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها دراولویت است، خاطرنشان کرد: این موضوع در کمیسیون طرح و برنامه شورای مرکزی و چند کارگروه و کمیته های ذیل کمیسیون به صورت مستمر در حال انجام است و به صورت خاص نیز واحد برنامه ریزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با استان‌های تهران، البرز،مرکزی و ایلام ارتباط و تعامل سازنده دارد.

 خانی با اشاره به اینکه داده های آماری بنیادی ترین اصل برای برنامه‌ریزی قلمداد می شود، افزود: برنامه ریزی اساسی ترین شاخص برای مدیریت است و آمار و اطلاعات، برنامه ریزی و مدیریت، از حلقه‌های توسعه سازمان به شمار می‌آیند.