جستجو

صدور شناسنامه فنی و ملکی برای340هزار متر مربع ساختمان در شش ماهه اول سال

  • صفحه اصلی
  • صدور شناسنامه فنی و ملکی برای340هزار متر مربع ساختمان در شش ماهه اول سال
معتمدراد

مدیر فنی و مشارکت‌های حرفه‌ای سازمان از صدور شناسنامه فنی ملکی برای 348 هزار و 432  متر مربع ساختمان در شش ماهه اول سال خبرداد.
به گزارش روابط عمومی سازمان؛ عباس معتمدراد با بیان اینکه در شش ماه اول سال جاری برای 106 ساختمان شناسنامه فنی و ملکی صادر شده است، اظهار کرد: این تعداد در مدت مشابه سال گذشته 96 مورد با متراژ 280 هزار و 144 مترمربع بوده است.
مدیر فنی و مشارکت‌های حرفه‌ای سازمان خاطرنشان کرد: اولين گام در مسير اجراي شناسنامه فني و ملكي آگاهي بخشی به مالكين درخصوص مزاياي اين شناسنامه است كه می بایست هنگام خريد و فرش به مالکین ارائه شود.
وی یادآور شد: جهت ارتقاء جایگاه شناسنامه فنی و ملکی نیازمند فرهنگ سازی و تبیین اهمیت و فواید این سند هستیم که ضرورت دارد اقداماتی فراتر ازآنچه در قبل انجام شده است، صورت گیرد.
معتمدراد به سایر اقدامات انجام شده در این واحد اشاره کرد و گفت: اصلاح دفترچه اطلاعات ساختمان، مكاتبه با شهرداري مناطق ،كارگزاري ها، دفتر نمايندگي شهرستان و شهرداري هاي شهرستان جهت پیگیری ابلاغیه معاونت استانداری در خصوص الزام صدور شناسنامه فنی و ملکی در زمان اخذ پایانکار، برگزاری وبینار آموزشی شناسنامه فنی و ملکی جهت تبيين وظایف ناظرین، تهیه چارت راهنمایی مالکین  نحوه گردش کار، تهیه بروشور معرفي شناسنامه فني وملكي ويژه  مالکین به منظور اهمیت بخشی به مقوله شناسنامه فنی و ملکی بخشی از اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.