جستجو

برگزاری نشست مشترک هیئت مدیره سازمان و مسئولان اداره کل راه و شهرسازی

  • صفحه اصلی
  • برگزاری نشست مشترک هیئت مدیره سازمان و مسئولان اداره کل راه و شهرسازی
87

 تعرفه خدمات مهندسی  برای سال ۹۹  در جلسه مشترک  هیئت مدیره سازمان و مسئولان اداره کل راه و شهرسازی  مطرح و مقرر گردید در اسرع وقت تصویب و اجرا گردد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان هشتاد و هفتمین جلسه هیئت مدیره سازمان در محل اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شد و در آغاز ، مهندس زحمتکش رئیس سازمان گزارشی از فعالیتهای شاخص این سازمان طی هفته گذشته را ارائه کرد که مهمترین آن اعلام آمادگی سازمان برای مشارکت فعال در برنامه های اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در استان بود.

سپس مهندس یادگاری مدیر کل راه و شهرسازی با تقدیر از زحمات آقایان  مهدی سالاری و محسن صحراکاری، برای مهندس علی اصغر زحمتکش رئیس سازمان، مهندس محمدرضا رخشان و مهندس رضا طلایی پور اعضای اصلی جدید هیئت مدیره آرزوی توفیق کرد .

 مهندس یادگاری همچنین درباره اجرای طرح اقدام ملی مسکن توضیحاتی داد و خواستار همکاری همه جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان با اجرای این طرح شد.

مهندس خواجه رضایی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی نیز بر رعایت ضوابط و قوانین سازمان نظام مهندسی و کنترل ساختمان مندرج در مبحث دوم، تاکید کرد و خواستار همکاری مشترک و تنگاتنگ در جهت رفع ابهامات و مشکلات سازمان در حوزه خدمات مهندسی شد.

 مهندس زحمت کش رئیس و مهندس فروغی نایب رئیس سازمان در سخنان خود خواستار تسریع در ابلاغ تعرفه های سال ۹۹ مورد تایید هیئت مدیره ، شدند.

 در این جلسه همچنین اعضای هیئت مدیره، اختصاص زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی برای ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان در مرکز استان و دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان ها را ضروری دانستند.

 ارائه پیش‌نویس تفاهم‌نامه سازمان و اداره کل دادگستری استان برای ایجاد شورای حل اختلاف تخصصی مهندسان از دیگر دستور کارهای این جلسه بود که بحث و بررسی درباره آن به نشست بعد موکول شد.

Image
هیئت مدیره 872
Image
هیئت مدیره 871
Image
هیئت مدیره 87