جستجو

آغاز فصل جدیدی در حوزه آموزش مهندسین استان

  • صفحه اصلی
  • آغاز فصل جدیدی در حوزه آموزش مهندسین استان
خانی

مديرآموزش، برنامه ريزي و سيستم های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: با اقدامات انجام شده، فصل جدیدی در حوزه آموزش این سازمان آغاز گرديده که نوید بخش روزهای بهتری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان؛ مرتضی خانی با بیان اینکه موضوع آموزش یکی از ارکان توسعه مهندسی است، اظهار کرد: اساساً هیچ توسعه‌ای نمی‌تواند بدون پرداختن به آموزش و برنامه‌ریزی به سرانجام برسد.
وی با بیان اینکه دانش حوزه مهندسی دائماً در حال تکمیل شدن است و تمام دنیا در این حوزه فعالیت می‌کنند، افزود: صنعت ساختمان مشخصاً و مکرراً از این توسعه بهره می برد و ما نیز باید شرایطی را فراهم کنیم تا الزام به آموزش در فرایندهای کاریمان تداوم داشته باشد.
مديرآموزش، برنامه ريزي و سيستم های سازمان تأکید کرد: آموزش باید به گونه ای صورت گیرد که جذابیت داشته باشد که یکی از این روش ها، ایجاد جاذبه در آموزش با ارائه مطالب و محتواهای به روز و تازه است.
خانی با اشاره به اینکه استفاده از شیوهای جدید آموزشی در جذب مخاطبان مؤثر است، تصریح کرد: کاربردی بودن مطالب آموزشی یکی از سه رکن آموزش مطلوب است که امیدواریم بتوانیم به آن دست پیدا کنیم.
وی با بیان اینکه سازمان با توجه به مواردی که مطرح شد اقدامات جدیدی را صورت داده است، خاطرنشان کرد: با مصوبه هیئت مدیره، موضوع آموزش به یکی از جدی ترین مباحث سازمان تبدیل شد به گونه ای که واحد آموزش از اتاقی 6 مترمربعی به ساختمانی با مساحت 800 مترمربع نقل مکان کرد تا امکان ارائه خدمت بهتر به مهندسین فراهم گردد.
مديرآموزش، برنامه ريزي و سيستم های سازمان بیان کرد: مکان جدید این قابلیت را به ما می دهد که قالب های آموزش از حالت خشک و بی روح به دوره ها و کلاس های آموزشی نرم با فضای مناسب و تجهیزات به روز همچون کاربری کافه کتاب، گالری، سمعی و بصری، کلاس های آموزشی با بردهای هوشمند، کتابخانه تخصصی و مجازی، سالن جلسات، دفتر انجمن های تخصصی حوزه ساختمان، مسابقات و جشنواره های علمی و فناورانه تبدیل شود.
خانی با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان و پارک علم و فناوری یزد گفت: این ساختمان محلی برای حضور افراد، تیم ها و شرکت های خلاق و دارای ایده خواهد بود تا در آینده شاهد راه اندازی مرکز نوآوری و رشد تخصصی ساختمان یزد باشیم.
 وی افزود: با تجهیز شدن کافی شاپ این مکان نیز می توانیم میزبان مهندسین و خانواده هایشان در مجموعه «خانه مهندس» به عنوان محلی برای گفت وگوی مهندسین و انتقال تجارب آنها باشیم.

Image
سیدگلسرخ3
Image
سیدگلسرخ
Image
سیدگلسرخ 1
Image
سیدگلسرخ2