جستجو

برگزاری دوره آموزشی کوچینگ عمومی زبان خردسالان و بزرگسالان

  • صفحه اصلی
  • برگزاری دوره آموزشی کوچینگ عمومی زبان خردسالان و بزرگسالان
1

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد با همكاري « انجمن چند زبانه هاي استان » با تكيه بر دو دهه تجربه خانواده‌ي زبان و هنر آرتا، در نظر دارد دوره آموزشي كوچينگ عمومي زبان خردسالان و بزرگسالان را با رويكرد فراگيري مهارت ها به زبان انگليسي در يزد برگزار نمايد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در اين برنامه براي هر گروه هر هفته يك رويداد با هدف علاقه مند سازي كودكان به زبان، خلاقيت و كارآفريني در يك محيط جذاب و شاد با حضور كودكان چندزبانه و مربيان و تسهيل‌گران در فضاي آموزشي، با محوريت آموزش مهارت ها و انجام بازي هايي مثل نقاشي، طراحي، فن بيان، مجري گري، چاپ دستي، اوريگامي، پانتوميم، نمايش، بازي هاي فكري و حركتي و مسابقه اي، تماشاي فيلم و انيميشن هاي خارجي برگزار خردسالان به سوي چند زبانگي با اولويت زبان انگليسي، چيني، روسي و عربي سوق داده مي شوند.

براي نوجوانان و بزرگسالان نيز آموزش به صورت فيلم، فيلم-انيميشن، ويدئوكليپ هاي آموزشي، مهارت  هاي كليدي نرم افزاري، هوش مصنوعي و خدمات گوگل، مهارت هاي برقراري ارتباط و ابزارهاي پرورش زبان آموز مستقل و اپليكيشن هاي كاربردي فراگيري زبان مي باشد.

آدرس:

شعبه1: خيابان امام خميني، حدفاصل ميدان امير چخماق به ميدان مجاهدين، روبروي مخابرات امام خميني، مجموعه پارادايس

شعبه2: شهرك دانشگاه ، ميدان فردوس، فردوس غربي، نبش كوچه 13 آموزشگاه آرتا

شماره تماس جهت هماهنگي در تايم اداري: 09133550755

مبلغ دوره :

دوره 4 ماهه ( 16 جلسه يك و نيم ساعته): با احتساب تخفيف ويژه مهندسين 1ميليون و 500 هزار تومان

دوره يكساله ( 50 جلسه يك و نيم ساعته): با احتساب تخفيف ويژه مهندسين 4 ميليون و 880 هزارتومان

ظرفيت هر كلاس 10 الي 15 نفر مي باشد.

 

مهلت ثبت نام : پايان وقت اداري پنجشنبه 25 آبان ماه

زمان شروع كلاس: نيمه اول آذرماه ( در صورت به حد نصاب رسيدن ظرفيت كلاس، تاريخ اولين جلسه از طريق پيامك اطلاع رساني خواهد شد)

در صورت تمايل به ثبت نام از طريق سامانه سينا اقدام به ثبت نام و پرداخت نماييد. پس از پايان مهلت ثبت نام از طرف آموزشگاه جهت انتخاب ساعت و محل كلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

جدول زمانبندي كلاس های صبح

جدول زمانبندي كلاس های عصر

 

لينك ثبت نام

مسیر ثبت نام: سامانه سینا-خدمات رفاهی-بسته های رفاهی-اوقات فراغت