جستجو

لزوم چاره اندیشی مسئولین برای تخلفات ساختمانی

  • صفحه اصلی
  • لزوم چاره اندیشی مسئولین برای تخلفات ساختمانی
میبد

مدیر دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان میبد با توجه به حجم ساخت و ساز بدون پروانه اظهار کرد:با وجود تخلفات ساختمانی امکان مدیریت مناسب سازی در مورد پروژه های جدید وجود ندارد و لازم است برای تخلفات ساختمانی چاره ای اندیشیده شود.

محمد حسین صباغی در نشست ستاد مناسب سازی افزود: تعداد مشخصی از پروژه های مناسب سازی به عنوان هدف امسال تعیین و از هم اکنون با توجه به درجه سهولت مناسب سازی در هر مکان اعم از مساجد، اماکن عمومی و ادارات بررسی و برنامه ریزی برای سال 1402 انجام شود.

وی با اشاره به ساماندهی مساجد و اماکن عمومی و رفع مشکلات تردد معلولان و افراد سالمند تصریح کرد: در مناسب سازی مساجد و اماکن مذهبی، فرهنگسازی و استفاده از پتانسیل های مردمی بسیار راه گشا است.

فرماندار میبد با اشاره به پیری جمعیت در سال های پیشرو بر مناسب سازی گسترده در سطح اماکن عمومی و معابر شهر تاکید کرد و گفت : تسهیل رفت و آمد مردم در مکان‌های عمومی به ویژه در مساجد و مراکز درمانی و داروخانه‌ها باید در اولویت باشد .

سیدجمال سجادی پور تصریح کرد : همانطور که یک فرد سالم می‌تواند به امکانات و مکان‌های عمومی دسترسی داشته ‌باشد ، مکان‌های عمومی برای جامعه هدف شامل سالمندان ، جانبازان ، معلولان و بانوان باردار و کودکان نیز مناسب سازی شود تا آنها بتوانند به راحتی از امکانات مورد نیازشان در شهر استفاده کنند.

سیدمحسن فلاح رییس بهزیستی میبد و دبیر ستاد مناسب سازی نیز  با قدردانی از عملکرد سال گذشته اداره‌های عضو ستاد مناسب سازی گفت: مقرر گردید امسال در طرح‌های عمرانی جدید شهرداری کلیه موارد مرتبط به مناسب سازی لحاظ شود و دایره ساختمان شهرداری و نظام مهندسی نظارت بیشتری در ارتباط با پایان کار ساختمان سازی‌ها داشته‌باشند.

شهرستان‌