جستجو

برگزاری جشن بزرگ خانواده مهندسی استان یزد

  • صفحه اصلی
  • برگزاری جشن بزرگ خانواده مهندسی استان یزد
جشن

با نظر هیات مدیره و برنامه ریزی واحد رفاه و پشتیبانی سازمان جشن بزرگ خانواده مهندسی ساختمان استان یزد در محل شهرک نمایشگاه های بین المللی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مهندس «مجتبی فرهمند» در این مراسم با اشاره به جایگاه رفیع مهندسی اظهار کرد: امروزه با توجه به اقداماتی که در حوزه مهندسی انجام شده است شاهد این هستیم که مرگ و میر انسانی در زمان وقوع بحران هایی نظیر زلزله کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه ارتقا جایگاه مهندسی وابسته به اقدامات موثر و مفید برای جامعه است، تاکید کرد: نقش و جایگاه مهندسی باید به گونه ای تعریف شود تا مردم لذت مهندسی را بچشند و نتیجه آن را در امنیت، آرامش و رفاه خانواده خود ببینند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان اینکه در سال جاری موفق شدیم ارتباطات و تعاملات مطلوبی را با سازمان ها و نهاد های مرتبط با حوزه ساختمان برقرار کنیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سازمان نظام مهندسی به عنوان مرجعی فنی در استان شناخته می شود که این مهم نشان از جایگاه ویژه سازمان نظام مهندسی و مهندسین عضو سازمان در جامعه دارد.
گفتنی است جشن بزرگ خانواده مهندسی با حضور هنرمندان مطرح کشوری و با حضور اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان پس از دوسال وقفه به دلیل بیماری کرونا برگزار شد.