جستجو

جدیدترین شماره فصلنامه گنجینه منتشر شد

  • صفحه اصلی
  • جدیدترین شماره فصلنامه گنجینه منتشر شد
گنجینه

جدیدترین شماره فصلنامه گنجینه با موضوع مسابقه طراحی معماری ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ شماره 55 فصلنامه گنجینه یزد به مدیرمسئولی مهندس مجتبی فرهمند و مشارکت جمعی ازمهندسین حوزه معماری با موضوع مسابقه طراحی معماری ساختمان مرکزی سازمان تدوین شده است.
این شماره در 192 صفحه حاوی اطلاعات، گفتگو ها و گزارش های مرتبط با نحوه برگزاری مسابقه و تصاویری از آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه است که مستندی مفید برای علاقه مندان به حوزه مسابقات طراحی معماری تلقی می شود.
مهندس فرهمند، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد دربخشی از گفتگویی که با این شماره از فصلنامه انجام داده است به این نکته اشاره می کند که ساختمان مرکزی سازمان، کارگاهی برای آموزش و ترویج مباحث مشارکتی است.
وی در بخش دیگری از سخنانش از همه مهندسان، صاحب نظران و گروههای تخصصی دعوت می کند تا در فرایند ساخت ساختمان جدید سازمان مشارکت داشته باشند.
فایل الکترونیک این شماره از فصلنامه گنجینه از سایت سازمان قابل دانلود است. همچنین مهندسین گرامی می توانند این نشریه را به صورت الکترونیک از کارتابل مهندسی خود دریافت نمایند.
گفتنی است روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد آماده دریافت نظرات و پیشنهادات مخاطبین به ویژه مهندسین عضو سازمان برای ارتقا سطح کیفی این نشریه می باشد.

جهت دریافت فایل مجله کلیک فرمایید