جستجو

نشست مدیر و اعضای دفتر نمایندگی شهرستان ابرکوه با نماینده مجلس

  • صفحه اصلی
  • نشست مدیر و اعضای دفتر نمایندگی شهرستان ابرکوه با نماینده مجلس
1

مدیر و اعضای دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان ابرکوه با نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ در این نشست پیرامون موضوعاتی از قبیل بازنگری و اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، کاهش درآمد های سازمان های نظام مهندسی با حذف شناسنامه فنی و ملکی، بیمه تامین اجتماعی مهندسین و صدور پروانه برای زمین های قولنامه بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست نماینده مهریز، ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد با بیان اینکه بهترین راه نتیجه گیری در کارها، اتحاد و یک صدایی سازمان های استانی است، اظهارکرد: مباحث مطرح شده در جلسه امروز به سایر نمایندگان برای تصمیم گیری انعکاس داده می شود.

محمدرضا صباغیان افزود: به جدیت از موضوع نقش سازمان ها و تشکل ها غیردولتی در ساختار اجرایی کشور دفاع خواهم کرد.

وی با اشاره به موضوع طرح شده در خصوص بیمه تامین اجتماعی تاکید کرد: موضوع بیمه تامین اجتماعی در حال بررسی است که می توان تبصره‌هایی به آن اضافه کرد تا مهندسین ناظر و طراح نیز شامل پوشش بیمه ای شوند.

نماینده مردم پنج شهرستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین تکلیف زمین های قولنامه نیز گفت: استفساریه در این باره به مجلس ارسال شده که ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف و حل وفصل خواهد شد

شهرستان‌