جستجو

افزایش تجربیات بانوان مهندس با بازدید از ابر پروژه‌های ساختمانی 

  • صفحه اصلی
  • افزایش تجربیات بانوان مهندس با بازدید از ابر پروژه‌های ساختمانی 
1

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: برگزاری برنامه‌هایی نظیر بازدید بانوان مهندس از پروژه های ساختمانی باعث بهره‌مندی بیشتر آنان از تجربیات پیشکسوتان در پروژه‌های بزرگ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ مهندس «مجتبی فرهمند» در حاشیه بازدید بانوان مهندس از پروژه های ساختمانی به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن با بیان اینکه در حال حاضر بانوان بیش از ۳۰ درصد مهندسین عضو سازمان را تشکیل داده‌اند، اظهار کرد: جای خرسندی است که بانوان مهندس نقش فعالانه ای در مدیریت دفاتر و حوزه نظارت و طراحی ایفا می کنند.

وی افزود: امیدواریم برگزاری برنامه های اینچنینی بیش از پیش ادامه یابد تا بانوان از تجربیات پیشکسوتان در پروژه های بزرگ بیشتر و بهتر بهره مند شوند.

مهندس فرهمند با تاکید بر لزوم همپوشانی رشته های نظام مهندسی یادآور شد: بحث همپوشانی رشته ها یکی از موضوعاتی است که خارج از مباحث دانشگاهی و دوره های آموزشی مطرح می شود.
وی ادامه داد: اگر بتوانیم این همپوشانی را به صورت موردی دنبال کنیم، قطعا آموزش ها موثر واقع خواهد شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پایان با تبریک پیشاپیش هفته بزرگداشت مقام زن خاطرنشان کرد: از اعضای کمیسیون بانوان می‌خواهیم که برنامه های فرهنگی و رفاهی را به صورت فصلی برگزار کنند تا باعث انسجام بیشتر بین خانواده های مهندسین عضو سازمان شود.