جستجو

ثبت نام برای تماشای تئاتر قند خون ویژه مهندسین عضو سازمان(سانس دوم)

  • صفحه اصلی
  • ثبت نام برای تماشای تئاتر قند خون ویژه مهندسین عضو سازمان(سانس دوم)
1

با توجه به استقبال خوب مهندسین گرامی از تئاتر فاخر قند خون، واحد رفاه و پشتیبانی سازمان نسبت به اضافه نمودن یک سانس 120 نفری دیگر اقدام کرد. مهندسین گرامی ازهم اکنون می توانند نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. سانس مذکور روز سه شنبه 5 بهمن ماه راس ساعت 18 اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ پیش از این و به مناسبت میلاد با سعاد حضرت فاطمه(س) و حضرت علی (ع) واحد رفاه و پشتیبانی از مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد ( با پروانه و بدون پروانه اشتغال) دعوت کرده بود تا به تماشای تئاتر «قند خون» بنشینند.

تماشای تئاتر قند خون به عنوان یکی از تئاتر های معرفی شده استان به جشنواره فجر در قالب یک سانس اختصاصی ویژه برای مهندسین در تاریخ سه شنبه 5 بهمن ماه،  ساعت 20 در نظر گرفته شده بود که با توجه به استقبال مهندسین به دو سانس افزایش یافت.

محل اجرای تئاتر قند خون بلوار مدرس، قبل از میدان نماز، خیابان قمر بنی هاشم، خیابان اندرزگو، تماشاخانه پاییز می باشد.

مهندسین علاقه مند به تماشای این کار فاخر می توانند از طریق پرتال خدمات الکترونیک > رفاهی > تئاتر نسبت به ثبت نام به صورت رایگان اقدام نمایند.

پیش از ثبت نام در نظر گرفتن نکات ذیل ضروری می باشد:

هریک از مهندسین تا سقف 5 نفر امکان ثبت نام خواهند داشت

ورود کودکان زیر 10 سال ممنوع می باشد

ظرفیت سالن برگزاری 270 نفر ( 150 نفر سانس ساعت 20 که تکمیل شده است) (120 نفر سانس ساعت 18) می باشد که پس از تکمیل سایت بسته خواهد شد

تصویر بلیط به شماره همراه شما واتس آپ خواهد شد.

تلاش نمایید حداقل 10 دقیقه قبل از شروع تیاتر درمحل حضور داشته باشید.

ثبت نام