جستجو

رابطه مطلوب مردم و مهندسین بخش گاز قابل توجه است/ ارائه خدمات ملموس در حوزه گاز توسط مهندسین

  • صفحه اصلی
  • رابطه مطلوب مردم و مهندسین بخش گاز قابل توجه است/ ارائه خدمات ملموس در حوزه گاز توسط مهندسین
1

 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به اینکه رابطه مردم و مهندسین بخش گاز به گونه ای مطلوب تنظیم شده است، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته این دستاورد در سایر حوزه های مهندسی و خدمات قابل ارائه این سازمان، تکثیر می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، مهندس«مجتبی فرهمند» در دیدار با مدیرعامل و معاونین شرکت گاز استان یزد با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده از سوی مهندسین حوزه گاز به مردم ملموس و قابل مشاهده است، اظهار کرد: مردم در این بخش حامی خدمات ارائه شده هستند و به نحو شایسته ای رابطه بین مردم و مهندسین تنظیم شده است.

وی با بیان اینکه تقویت مکانیزم ارائه خدمات مهندسی در بخش گاز می تواند به تقویت و پایدار شدن رابطه مردم با سازمان نظام مهندسی و مهندسین منجر شود، افزود: برنامه مدونی از سوی سازمان در این بخش تدوین شده که امیدواریم با اجرای مطلوب نیز همراه شود.

مهندس فرهمند تاکید کرد: مردم متوجه این موضوع شده اند که مهندسین ناظر گاز به نوعی حافظ مال و جان آنها در برابر خطرات احتمالی هستند بنابراین در قبال نظرات قانونی و فنی مهندسین با احترام برخورد می کنند که می تواند الگویی برای سایر بخش ها باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در ادامه با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در این حوزه ابراز امیدواری کرد تا با همکاری شرکت گاز این اولویت مهم به نحو شایسته ای اجرایی شود.

وی با اشاره به مبحث 22 قانون ساختمان و لزوم نگهداری و بهره برداری بهینه از ساختمان ها خاطرنشان کرد: بزودی با برنامه ریزی های صورت گرفته در سازمان نظام مهندسی و همکاری صدا و سیمای مرکز استان اقداماتی در حوزه فرهنگی و ترویجی شروع خواهد شد که بخش گاز سهم ویژه ای از این مهم خواهد داشت.

در ابتدای این جلسه نیز مهندس «علی اکبر میدانشاهی» مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم اجرای طرح های ویژه در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی تاکید کرد.

گفتگو در خصوص مباحث فنی حوزه گاز بخش دیگری از جلسه بود که هریک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.