جستجو

برگزاری دوره آموزشی رایگان الزامات مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و مباحث انرژی در ساختمان 

  • صفحه اصلی
  • برگزاری دوره آموزشی رایگان الزامات مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و مباحث انرژی در ساختمان 
برگزاری دوره آموزشی رایگان الزامات مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و مباحث انرژی در ساختمان 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، دوره آموزشی الزامات مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و مباحث انرژی در ساختمان در راستای عملیاتی نمودن اجرای مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و همچنین آیین‌نامه بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان‌ها برگزار می‌شود.

آشنایی با کلیات مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان، آشنایی با قابلیت‌های سامانه ملی پایش اطلاعات انرژی در ساختمان، ممیزی انرژی در پوسته ساختمان، ممیزی انرژی در بخش تاسیسات ساختمان، آشنایی با برچسب معیار مصرف انرژی در ساختمان و شناسنامه انرژی در ساختمان، آشنایی با قابلیت‌های سامانه ملی پایش اطلاعات انرژی در ساختمان و نحوه بررسی و تایید چک لیست‌های مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان از جمله سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

مهندسین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان از تمامی رشته‌های هفتگانه ساختمان می‌توانند به صورت رایگان در این وبینارآموزشی ۴۰ ساعته (۲۰ آنلاین +۲۰ آفلاین) ثبت نام و شرکت کنند.

متقاضیان شرکت در این دوره آموزشی در صورت تمایل به دریافت گواهینامه مشترک سازمان نظام مهندسی و پروژه UNDP و یا دریافت گواهینامه ارتقاء پایه و گواهینامه مشترک سازمان و پروژه UNDP باید به ترتیب هزینه ۷۰ هزار تومان و۱۵۰ هزار تومان پرداخت کنند.

گفتنی است جهت شرکت در دوره حداکثر تا روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۰/٠٨/٠٢ ضمن ورود به آدرس اینترنتی Https://lmsirceo.ir/ و عضویت در سامانه، از قسمت آموزشگاه در دوره تور آموزشی الزامات مبحث ١٩ مقررات ملی ساختمان به کد ٢١۶٨٧١١ ثبت نام نمایید.

پس از ثبت نام محتوای دوره در قسمت دوره‌های شما در دسترس خواهد بود، ضمنا برنامه کلاس‌های آنلاین متعاقباً اعلام خواهد شد.