جستجو

افزایش تعامل بین بخشی از سوی هیئت مدیره هشتم سازمان موجب افزایش تأثیرگذاری سازمان نظام مهندسی ساختمان در سطح استان شد

  • صفحه اصلی
  • افزایش تعامل بین بخشی از سوی هیئت مدیره هشتم سازمان موجب افزایش تأثیرگذاری سازمان نظام مهندسی ساختمان در سطح استان شد
1

مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار؛ در مراسم رونمایی از سامانه سینا با تقدیر از اقدامات و فعالیت های اعضای هیئت مدیره هشتمین دوره نظام مهندسی ساختمان در دوران تصدی مسئولیت، گفت: خوشبختانه افزایش هماهنگی و تعامل بین بخشی در این دوره منجر به افزایش تأثیرگذاری سازمان نظام مهندسی ساختمان در حوزه مسئولیت کاری در سطح استان شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، محسن صادقیان در مراسم رونمایی از سامانه سینا با اشاره به حضور پرشور مهندسین در انتخابات نهمین هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان اظهار داشت: مشارکت بیش از 49 درصد مهندسین در این دوره از انتخابات نشان از اعتماد بیشتر به نظام مهندسی است که می تواند منشاء اتفاقات خوبی برای این حوزه در دوره جدید باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با تقدیر از اقدامات وفعالیت های اعضای هیئت مدیره هشتمین دوره نظام مهندسی ساختمان در دوران تصدی مسئولیت افزود: خوشبختانه در این دوره با افزایش هماهنگی و تعامل بین بخشی منجر به افزایش تأثیرگذاری سازمان نظام مهندسی ساختمان در حوزه مسئولیت کاری در سطح استان شد.
صادقیان با بیان اینکه الکترونیکی کردن فرآیندها در این دوره یکی از موفقیت سازمان نظام مهندسی ساختمان بوده است گفت: یکی از مهمترین دلایل افزایش حضور مهندسین در این دوره از انتخابات برگزاری الکترونیکی آن بوده است.
وی بر همکاری شهرداری یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برای یکپارچه سازی سامانه ها تأکید کرد و افزود: سامانه های مرتبط با شهرداری و سازمان زمانی کارآیی و اثر بخشی دارند که باهم متصل شوند و بتوانند خدمات الکترونیک را در سریعترین زمان ممکن به شهروندان ارائه نمایند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استان تصریح کرد: با همه تلاش خود را به کار گیریم تا ارباب رجوع همه اقدامات مربوط به ساختمان را از طریق سامانه پیگیری نماید.
صادقیان در پایان افزود: وجود سامانه های الکترونیکی می تواند بانک اطلاعاتی قوی و خوبی را برای برنامه ریزی در اختیار مدیران و کارشناسان قرار دهد.