جستجو

برگزاری تورآموزشی، تجاری و گردشگری کشورعمان

  • صفحه اصلی
  • برگزاری تورآموزشی، تجاری و گردشگری کشورعمان
کشورعمان

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با همکاری انجمن اوقات فراغت و گردشگری و هولدینگ آموزشی و فرهنگی زمان تورآموزشی، تجاری و گردشگری کشورعمان را هم زمان با بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان عمان (ساختمان، انرژی، زیرساخت و طراحی داخلی عمان) برگزار می نماید.

زمان حرکت 22 اسفند ماه و برگشت 26 اسفند می باشد.

خدمات تور:

اتوبوس VIP از یزد به شیراز و بلعکس ساعت حرکت از یزد ساعت 5 صبح

بلیط پرواز و بیمه مسافرتی

مدت اقامت 4 شب در هتل چهارستاره روزانا همراه با صبحانه

 ترانسفر فرودگاهی

 عکاس و خبرنگار همراه تور

 

 ورکشاپ آموزشی فرصت های کسب و کار و سرمایه گذاری درعمان همراه با گواهی مهارت ویژه از سازمان فنی و حرفه ای ایران و گواهی حضور از سازمان نظام مهندسی ساختمان و موسسه آموزشی هولدینگ زمان اعطا می شود (شرکت در ورکشاپ رایگان می باشد)

•  این ورکشاپ توسط آقای علی بیگی (مدیرعامل شرکت ساختمانی عمانی للتجاره و المقاولات و مشاور مرکز علمی فناوری عمان و مشاور مرکز علم و فناوری عمان و کارشناس ساختمان های هوشمند) و آقای نجفی (تاجر ، بازرگان و مشاور اقتصادی عمان) تدریس می شود. لازم به ذکر است ورکشاپ در صورت به حدنصاب رسیدن (20 نفر) تشکیل می گردد.

 

هزینه پرداخت نقدی تور برای اتاق یک تخته 32.248.000 تومان و اتاق دوتخته 23.908.000 تومان می باشد.

مهندسین گرامی می توانند هزینه تور را به صورت اقساط با پرداخت 10میلیون پیش پرداخت  الباقی 3 چک  (جهت اطلاعات بیشتر با واحد رفاه سازمان  هماهنگی فرمایید) پرداخت نمایند

کلیه خدمات توربه صورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.

کسانی که در ورکشاپ های نمایشگاه شرکت نمایند می توانند با پرداخت 10 ریال عمانی مدارک مدرک بین المللی آکادمی Oxford cert  انگلستان، مدرک بین المللی آکادمی Arm  cert  اکوال اشورنس استرالیا،مدرک بین المللی آکادمی Aud ISO  کشور جمهوری چک را اخذ نمایند.

علاقه مندان به شرکت در تور تا شنبه 20 اسفند ماه  میتوانند با مراجعه به سامانه سینا بخش خدمات رفاهی ثبت نام  خود را انجام دهند.

توجه:
در صورت رسیدن به حد نصاب لازم تور مذکور برگزار می گردد.