جستجو

افتتاح نمایشگاه نماد پیشگامان عرصه سلامت و برگزاری کارگاه تخصص المان شهری

  • صفحه اصلی
  • افتتاح نمایشگاه نماد پیشگامان عرصه سلامت و برگزاری کارگاه تخصص المان شهری
1

آیین افتتاح نمایشگاه آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه نماد شهری پیشگامان عرصه سلامت با حضور رئیس و جمعی از مدیران سازمان نظام مهندسی، اعضای شورای شهر و مهندسین علاقه مند به این حوزه در خانه مهندس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ رئیس سازمان در این مراسم با اشاره به برگزاری مسابقه طراحی نماد شهری تجلیل از پیشگامان عرصه سلامت افزود: این مسابقه با حضور 35 شرکت کننده برگزار شد که درنهایت با داوری انجام شده، 6 اثر برتر معرفی شد.

علی اصغر زحمتکش تاکید کرد: این مسابقه با ایده پردازی کمیسیون معماری وحمایت سازمان، به صورت ملی برگزار شد تا ادای احترامی به کادر درمان به عنوان افراد حاضر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا باشد.

در ادامه؛ عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه نماد برگزیده در این مسابقه می تواند در میدانی که به بلوار ابن سینا متصل است اجرایی شود، گفت: در حال رایزنی هستیم تا عنوان این میدان به نام مدافعین سلامت نامگذاری شود.

محسن ابوترابی افزود: پیگیری خواهیم کرد تا طرحی که در ذهن مجموعه نظام مهندسی و شهرداری است اجرایی شود و امیدواریم هرچه زودتر شاهد بهره برداری این طرح باشیم.

در ادامه این مراسم جوایز برگزیدگان مسابقه ملی طراحی نماد شهری پیشگامان عرصه سلامت اهدا و با حضور حاضرین نمایشگاه طرح های برگزیده افتتاح گردید.

همچنین نشست تخصصی نقش و جایگاه المان های شهری به عنوان برنامه جنبی این نمایشگاه در روز پنج شنبه 18 دی ماه برگزار شد.

گفتنی است این نمایشگاه در محل خانه مهندس واقع در بلوار سیدگل سرخ، کوچه ابوالمعالی تا 22 دی ماه برقرار است و علاقه مندان می تواند صبح ها 9الی 14 و عصرها 17 الی 20 برای بازدید از این نمایشگاه اقدام نمایند.