جستجو

روابط عمومی سازمان، برنامه محور میشود

  • صفحه اصلی
  • روابط عمومی سازمان، برنامه محور میشود
روابط عمومی

 

نشست هماهنگی پیمانکاران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با حضور رئیس و مشاور سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در این جلسه با برشمردن اهمیت فعالیت روابط عمومی در سازمان هایی نظیر نظام مهندسی گفت: اقدامات روابط عمومی بخش جدایی ناپذیر از برنامه های یک سازمان است و این مهم در سازمان نظام مهندسی به دلیل عضو پذیربودن و لزوم اطلاع رسانی مطلوب به آنان بیش از پیش مورد تاکید است.

علی اصغر زحمتکش با بیان اینکه حوزه اطلاع رسانی در روابط عمومی سازمان یکی از مهمترین بخش هاست، افزود: هرچه اطلاع رسانی شفاف، به موقع و دقیق باشد کمک خواهد کرد تا سازمان در اجرای برنامه های خود موفق تر عمل کند.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ابزارهای نوین اطلاع رسانی در روابط عمومی سازمان مورد تاکید هیات مدیره است، خاطرنشان کرد: لازم است پیمانکاران روابط عمومی در حوزه‌های فضای مجازی،خبرنامه، تولید فیلم و فصلنامه نسبت به فراهم کردن این ویژگی در روابط عمومی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

در ادامه این جلسه مهدی سالاری مشاور سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز برنامه محور بودن واحد روابط عمومی را از اولویت های مهم این حوزه دانست و تاکید کرد: امیدواریم با کمک همکارانمان در روابط عمومی این برنامه در اسرع وقت تهیه و نهایی شود.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی شفاف به جامعه مهندسین و جامعه هدف سازمان عنوان کرد: روابط عمومی یکی از واحد هایی است که نقش مهمی در اعتماد سازی ذهنی ذینفعان سازمان دارد و باید به این نکته توجه ویژه داشت.

سالاری با بیان اینکه هماهنگی بین پیمانکاران با هدف هم افزایی و افزایش تاثیرگذاری اقدامات روابط عمومی امری ضروری است، خاطرنشان کرد: تاثیرگذاری سازمان بر برخی از فرآیندهای حوزه ساخت و ساز موضوعی است که می تواند از سوی روابط عمومی دنبال شود.

در این جلسه هریک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در راستای بهبود فعالیت های روابط عمومی سازمان پرداختند.