جستجو

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول سازمان

  • صفحه اصلی
  • برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول سازمان
مجمع نوبت اول

مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، بر اساس دعوت قبلی، مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول سال ۹۹، روز پنجشنبه پنجم تیرماه در محل سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
در این نشست پس از تشکیل هیئت رئیسه موقت مجمع عمومی، به دلیل عدم حد نصاب قانونی، بررسی دستورکارهای پیش بینی شده ، به مجمع عمومی نوبت دوم موکول شد.
رئیس سازمان در این جلسه با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی از پشتوانه قانونی محکمی برخوردار است تصریح کرد: در صورتی که بتوانیم در کنار این پشتوانه قانونی، حمایت و پشتیبانی همه جانبه اعضای سازمان را نیز داشته باشیم می توانیم سهم بزرگی از بازار ساخت و ساز را که سالهاست از گردونه نظام مهندسی خارج شده، به مرور وارد چرخه سازمان نماییم.
مهدی سالاری در بیان گزارشی از اقدامات سازمان گفت: خوشبختانه اخیراً توانستیم با پیگیری ها و اعمال حساسیت های لازم ، چندین پروژه بزرگ در سطح استان را تحت نظارت سازمان درآوریم تا در کنار ارائه کاری حرفه ای و تخصصی، درآمد خوبی عاید سازمان شود.
وی همچنین به تحولات بسیار خوبی در فرآیندهای سازمان که در راستای تحقق شعار سازمان و ایجاد شفافیت صورت گرفته است اشاره نمود.
سالاری از اعضاء و مهندسین خواست تا با همدلی و حمایت از اقدامات صورت گرفته، مسیر توسعه سازمان را هموار ساخته و در این مسیر با معدود افرادی که قصد کارشکنی و حاشیه سازی دارند، مقابله نمایند.
لازم به ذکر است مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم در روز یکشنبه، پانزدهم تیر ماه سال ۹۹ در محل سالن غدیر واقع در بلوار دانشجو برگزار خواهد شد.