جستجو

بازدید رئیس سازمان از واحد نظارت عالیه

  • صفحه اصلی
  • بازدید رئیس سازمان از واحد نظارت عالیه
بازدید نظارت عالیه

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در بازدید از واحد نظارت عالیه، جویای اقدامات انجام شده و مشکلات این واحد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، مهدی سالاری در این بازدید ، امر نظارت را بسیار مهم و کلیدی خواند و از مدیران این واحد خواست تا با انتخاب ناظرین آموزش دیده و با اعتماد به نفس، نظارتی جدی بر کارفرمایان و ناظرین پروژه ها اعمال نمایند.
سالاری با بیان اینکه گستره نظارت های عالیه باید وسیع تر شود و به ساخت و ساز در شهرک های صنعتی، روستاها و حریم شهرها نیز ورود کند افزود: می توان برای پیگیری بهتر همانند سازمان از طرح تقسیم بندی استان به مناطق چهارگانه استفاده و با انتخاب نمایندگانی در هر منطقه، مسائل و نظارت ها در سطح استان را مؤثرتر پیگیری نمود.
رئیس سازمان با تأکید بر این نکته که سازمان همواره حامی و پشتیبان فعالیت های این واحد خواهد بود تصریح کرد: به منظور بهبود امر نظارت و تأمین نیروی متخصص و کارآمد برای آن، می توان از ظرفیت مهندسین سازمان بهره گرفت.
سالاری همچنین به موارد متعدد همکاری بین سازمان، شهرداری و اداره كل راه و شهرسازی برای ایجاد یکپارچگی و تسریع امور اشاره کرد و افزود: به عنوان چشم اندازی در سازمان در تلاشیم تا با ایجاد هماهنگی بین این سه نهاد، از پراکنده کاری ها جلوگیری و امر نظارت عالیه را نیز یکپارچه نماییم به نحوی که با یک نظارت واحد، نیاز تمامی این دستگاه ها محقق شود.
گفتنی است مدیران و اعضای واحد نظارت عالیه نیز در اين بازديد گزارشی از اقدامات انجام شده و همچنین پیشنهادهایی در خصوص بهبود فعالیت این واحد بیان نمودند.