جستجو

تعیین ظرفیت طراحی برای مهندسین در سال 99

  • صفحه اصلی
  • تعیین ظرفیت طراحی برای مهندسین در سال 99
72 idmj

در هفتاد و دومین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که با حضور اعضای هیئت مدیره و بازرسین سازمان برگزار گردید، ظرفیت طراحی سال 99 برای مهندسین در چهار رشته عمران، معماری، برق و مکانیک تعیین شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، مهدی سالاری در این نشست ضمن ارائه خلاصه ای از اقدامات هفته گذشته، اهم مسائل پیش روی سازمان را در دستور کار جلسه قرار داد.
سالاری در ابتدا به طرح موضوع سقف معاملات سازمان مطابق ماده 12 آیین نامه مالي - معاملاتی پرداخت و سقف پیش بینی شده برای معاملات جزئی تا کلان براي سال جاري را مطرح نمود که با رأی موافق همه اعضاء ، به تصویب هیئت مدیره رسید.
رئیس سازمان در ادامه با اشاره به کاهش بهره های بانکی در تمدید سپرده های سررسید شده گفت: این موضوع در کمیته مالی سازمان بررسی و پیشنهاد شد تا سپرده های سررسید شده و نقدینگی های سازمان از این پس در صندوق لوتوس بانک پارسیان که سود تضمینی بالاتری دارد، سرمایه گذاری شود. در ادامه جلسه اين پيشنهاد با رأي حاضرين مصوب گرديد.
سالاری همچنین تصمیم گیری درخصوص حق الزحمه سال 99 مهندسین نقشه بردار برای تفکیک آپارتمان ها در گروه های مختلف ساختمانی را مطرح که پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد با 25 درصد افزایش نسبت به سال قبل، به کمیته چهار نفره استان پیشنهاد شود.
در بخش دیگری از این نشست موضوع مشارکت سازمان برای پروژه ای 48 واحدی که به منظور کمک به زوج های جوان از سوی انجمن خیرین مسكن ساز استان کلید خورده است، مطرح شد که با تصویب هیئت مدیره مقرر شد سازمان از سهم درآمد خود در این پروژه مشارکت نماید.
البته گفتنی است که براساس هماهنگی با آن انجمن توافق شده است که در پی این مشارکت، 10 درصد از ظرفیت این پروژه برای کمک به زوج های جوان عضو سازمان در نظر گرفته شود.
در انتهاي جلسه نیز موضوع تخصیص ظرفیت طراحی به مهندسین طراح در سال 99 در رشته های عمران، معماری، برق و مکانیک مفصلاً به بحث گذاشته شد و در نهایت با توافق اعضاء، برای پایه های مختلف در این 4 رشته تعیین ظرفیت گردید.

Image
72 هیئت
Image
72