جستجو

روز پر ترافیک دفتر نمایندگی شهرستان ابرکوه به مناسبت تجلیل از مقام مهندس

  • صفحه اصلی
  • روز پر ترافیک دفتر نمایندگی شهرستان ابرکوه به مناسبت تجلیل از مقام مهندس
1

امام جمعه، فرماندار، شهرداران و جمعی از مسئولین شهرستان ابرکوه با حضور در دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان ضمن دیدار و گفتگو با رئیس و پرسنل این دفتر، روز مهندس را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ به مناسبت تجلیل از مقام مهندس و در راستای اعتلای هر چه بیشتر جایگاه مهندسی و ارج نهادن به زحمات فعالان و تلاشگران صنعت ساختمان در شهرستان ابرکوه، مسئولین این شهرستان در روز پنجم اسفند ماه با حضور در دفتر نمایندگی از تلاش های مهندسین این دفتر به نمایندگی از جامعه مهندسی شهرستان تقدیر و تشکرکردند.

«امامی» فرماندار شهرستان ابرکوه در این دیدار ضمن تبریک روزمهندسی با اشاره به تعامل مطلوب شهرداری و نمایندگی سازمان نظام مهندسی در شهرستان، خواستار برگزاری جلسات مشترک برای ارائه راهکارهای اجرایی در خصوص نظارت هرچه بیشتر بر ساخت و ساز های بدون پروانه شد.

شهردار و رئیس شورای شهر ابرکوه نیز در این جلسه ضمن بررسی آمار و اطلاعات ساخت و ساز های تحت نظارت سازمان نظام مهندسی، آمادگی خود را به منظور همکاری و تعامل بیش از پیش با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و نمایندگی شهرستان اعلام داشتند.

«حاتمی» شهردار ابرکوه در ادامه بابیان اینکه شهرداری بدنبال حرکت در جهت قانونمند سازی ساخت و ساز ها است، افزود: پیگیری مصوبه شورای شهر و افزایش مبلغ جرائم ساختمانی و اجرای آن یکی از اقدامات موثر شهرداری و شورای شهر در سال آتی خواهد بود.

امام جمعه ابرکوه نیز در این نشست ضمن تبریک به  مهندسین عضو دفتر و جامعه مهندسین شهرستان در جریان اقدامات و برنامه های سازمان قرار گرفت.

«حجت الاسلام والمسلمین حسینی»  با اشاره به اینکه لازم است از طریق تریبون نمازجمعه در خصوص ساخت وساز های غیرمجاز روشنگری و آگاهی بخشی شود، عنوان کرد: موضوعات مطرح شده در این جلسه بررسی خواهد شد و سازمان نظام مهندسی می بایست تا حصول نتیجه این موارد را پیگیری کند.

در ادامه برنامه این روز دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی میزبان «حسینی دوست» شهردار مهردشت ابرکوه واعضای پایگاه میراث فرهنگی بافت تاریخی ابرکوه بود.

همچنین در این روز رئیس دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان ابرکوه و معاون هماهنگی امورعمرانی فرماندار با حضور در گارکاه های پروژه طرح اقدام ملی ضمن اهدای شاخ گل به  ناظرین و مهندسین فعال این کارگاه های ساختمانی از زحمات و تلاش های آنان تقدیر و تشکر کردند.

شهرستان‌